Nasza pracownia posiada w swoim dorobku szereg projektów oraz opracowań dotyczących zabezpieczeń, remontów i adaptacji obiektów zabytkowych. Mamy doświadczenia w sporządzaniu Kart Ewidencyjnych, tzw. „białych kart” zabytków nieruchomych. Dzięki wieloletniej praktyce oraz ciągłej współpracy z ekspertami z dziedziny konserwacji zabytków jesteśmy w stanie określić program prac konserwatorskich dla obiektów oraz terenów wpisanych do rejestru zabytków.
Przeprowadzamy specjalistyczne badania ułatwiające podjęcie kluczowych decyzji w procesie adaptacji obiektów i zespołów zabytkowych. Nasza pracowania oferuje między innymi badania możliwości inwestycyjnych obszarów zabytkowych, doradztwo w zakresie tworzenia programów użytkowych. Nasi eksperci zapewniają wsparcie doradcze na każdym etapie procesu inwestycyjnego, zarówno w pracach przygotowawczych przed cyklem projektowym, jak i obsługą inwestycji w trakcie realizacji.
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (WAPW). Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z konserwacją zabytków. Autor kilkunastu publikacji naukowych. Współautor wielu koncepcji i projektów w zakresie rewaloryzacji zabytkowych zespołów i obiektów architektonicznych. W 2007 roku obronił rozprawę doktorską pt.: Parki tematyczne jako forma zagospodarowania zabytkowych XIX-wiecznych zespołów obronnych w Polsce (promotor prof. zw. dr hab. inż. arch. Andrzej Tomaszewski) na tym samym wydziale.
Od 2008 roku adiunkt w Zakładzie Konserwacji Zabytków obecnie Zakładu Dziedzictwa Architektonicznego i Sztuki WAPW. Członek Komisji Architektury Militarnej PKN ICOMOS.
Współzałożyciel pracowni festgrupa w 2007 roku.
Posiada uprawnienia specjalisty mykologiczno-budowlanego wydane przez Polskie Stowarzyszenie Mykologów Budownictwa.
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (WAPW). Od 2001 roku specjalizuje się w projektach rewitalizacji, przebudowy i remontów istniejących obiektów historycznych i zabytkowych, ich modernizacji i adaptacji do współczesnych funkcji usługowych, biurowych, mieszkalnych. Autor kilkudziesięciu kart ewidencyjnych dla obiektów i zespołów zabytkowych. Współautor wielu specjalistycznych dokumentacji opracowań konserwatorskich (badawczych, inwentaryzacyjnych, programowych i strategicznych). Bogaty w wieloletnie doświadczenie w praktyce architektonicznej i konserwatorskiej – przy sporządzaniu projektów techniczno-budowlanych na każdym etapie inwestycji, przy uzgodnieniach i współpracy z Urzędem Konserwatora Zabytków, przy prowadzeniu procedur administracyjnych i urzędowych, w Nadzorze Autorskim podczas realizacji projektów, przy współpracy ze wszystkimi stronami procesu inwestycyjnego. Posiada uprawnienia projektowe bez ograniczeń.
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (WAPW). Współautor wielu inwentaryzacji, opracowań i projektów dla obiektów zabytkowych. Ma na swoim koncie również projekty małej architektury, mebli i identyfikacji wizualnej. Asystent na seminarium wybieralnym w Twierdzy Boyen w Giżycku w 2007 roku, organizowanym przez Zakładu Konserwacji Zabytków WAPW. Uczestnik międzynarodowych warsztatów UNESCO Zamość – Lwów poświęconych ochronie dziedzictwa i zabytków w 2010 roku. Pracownik festgrupy od początku jej działalności. Miłośnik architektury polskiej okresu międzywojennego i dobrego futbolu.